Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-12-06 14:34:11

Tamaki

WiedĽma

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 27
Punktów :   

Karta Tamaki

Imię: Tamaki

Nazwisko: Brak

Ranga: Królowa WiedĽm

Ubiór: Tak jak na avatarze.

Charakter: Dla wiedĽm miła i przyjazna,lecz dla kogokolwiek innego jest czystym złem.Zamienia wszystkich w wiedĽmy,żeby zwiększyć ilo¶ swoich podwładnych.Czasami zostawia ludzi przy życiu i służ± jej jako niewolnicy.

Chowaniec:  Koci demon,który jest czę¶ci± mojego ciała.Mam jakby 2 pod¶wiadomo¶ci.Demona i swoj±.

Magia:
Kontrola Umysłu - Tamaki potrafi mow±,¶piewem,tańcem,spojrzeniem jej na jej oczy,biust kontrolować przeciwnika.Gdy raz użyje na kim¶ kontroli umysłu jest pod kontrol± do puki sama nie zdejmie jej
Przemiana w demona - Tamaki potrafi przemienić się w demona,który jest w niej.
Paraliż - Potrafi paraliżować przeciwnika dotknięciem,wzrokiem
Inny wymiar - Tamaki potrafi stworzyć inny wymiar w którym to ona jest bogiem i stanie się wszystko co ona chce
Sercowy Atak - W rękach Tamaki pojawiaj± się serca,którymi rzuca jak shurikeny.Osoba zadrapana nim zakochuje się w pierwszej widzianej osobie przeciwnej płci
Promień - Tamaki tworzy w rękach mał± kulę po czym wypuszcza j± w formię wielkiego promienia.Promień ma różne funkcje.Lodowy,Ognisty,¦wietlny itp
Demoniczny ¦piew - Tamaki zaczyna ¶piewać i osoba,która usłyszy jej diabelski ¶piew zostaje zamieniona  w demona,w którego ona będzie chciała

Ekwipunek: Miotełka,Różdżka,

Walki:

Wygrane: 0
Przegrane: 0
Remisy: 0

Cel: Obecnie Brak

Ostatnio edytowany przez Tamaki (2011-01-01 17:07:49)


Imię: Tamaki

Nazwisko: Brak

Ranga: WiedĽma

Ubiór: Tak jak na avatarze.

Chowaniec:  Moim chowańcem,jest maszyna w której przebywam.Jestem z ni± poł±czona i nikt nie może zmusić mnie z jej zej¶cia tylko ja sama.Dzięki owemu chowańcu nie działaj± na Tamaki magie umysłu.

Magia:
Kontrola Umysłu - Tamaki potrafi mow±,¶piewem,tańcem,spojrzeniem w jej oczy kontrolować przeciwnika.Gdy raz użyje na kim¶ kontroli umysłu jest pod kontrol± do puki sama nie zdejmie jej
Ociemniało¶ć - Tamaki potrafi sprawić,by osoba chwilowo o¶lepła.
Inny wymiar - Tamaki potrafi stworzyć inny wymiar w którym to ona jest bogiem i stanie się wszystko co ona chce
Naiwno¶ć - Nie ważne co Tamaki powie, i tak osoba uwierzy jej.
Zauroczenie - Osoba,która spojrzy na Tamaki,zostanie poddana jej woli i będzie posłuszna jej bezgranicznie.Lepiej działa na mężczyzn,ponieważ wtedy zakochuje ich w mojej osobie
Pozbawienie Magii - Tamaki potrafi gestem dłoni sprawić,by przez jaki¶ czas nikt nie użył many.
Zmiana Płci - Tamaki dotykiem może komu¶ zmienić płeć

Ekwipunek: Miotełka,Różdżka,

Walki:

Wygrane: 0
Przegrane: 0
Remisy: 0

Cel: Obecnie Brak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.livetocraft.pun.pl www.teamdoom.pun.pl www.vstransmys.pun.pl www.gminanarew.pun.pl www.ziemniaczek.pun.pl